Сторінки

понеділок, 25 лютого 2019 р.

Лідери читання

    23 лютого в дитячій бібліотеці-філії відбувся І-й етап конкурсу "Лідер читання" серед учнів 6-7 класів. За звання лідера змагалися Люба Каламуняк, Анжела Щерба, Діана Кузнєчихіна, Ангеліна Шевчук, Юрій та Вероніка Кунчики, Ірина Макарова.
 Семикласниця Люба Каламуняк поділилася власними враженнями від книги української сучасної письменниці Оксани Лущевської "Задзеркалля".
Конфліктність у  відносинах між підлітками, непорозуміння з батьками, розлучення батьків  - все це, на жаль, може глибоко ранити та привести підлітка до необачного вчинку, змусити стрибнути в Задзеркалля. Повість змушує замислитись над тим, в яких випадках дитина потребує психологічної підтримки та розуміння зі сторони однокласників, що є причиною відсутності у неї друзів, про  підлітковий егоїзм, про пошук шляхів для вирішення певної проблеми.
Повість видатного українського письменника Всеволода Нестайка  "Таємниця Віті Зайчика " видана тридцять років тому. Але цей психологічний твір не втратив своєї актуальності й сьогодні. Дитячі образи, переживання,сльози, дитяча безпорадність, материнський обман, вразлива дитяча душа, яка не вміє обманювати і чутливо реагує на несправедливість. Хоча історія Віті Зайчика подана з казковими перевтіленнями , але навіть у казці  Вітя прагне родинного єднання й щастя. Якою ж була таємниця Віті Зайчика розповіла присутнім Анжела Щерба.

Про "Таємницю підводного човна" - третю книгу  сучасного українського письменника Андрія Кокотюхи з популярної детективної серії про пригоди київських хлопців Данила й Богдана, і їхньої подруги з Полтавщини Галки, розповів Юрій Кунчик.

Найкращими враженнями про книжку Оксани Лущевської "Найкращі друзі" поділилася Вероніка Кунчик.
Як добре, коли у тебе люблячі тато й мама, які дозволити тобі прийняти твого американського друга Еріка, з яким приїздить ще четверо чоловік з його родини та ще й з кроликом. Про чудернацькі пригоди цього товариства в гостинній українській родині розповідає ця повість.

 "Енн із Острова Принца Едварда" - третя книга канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874-1942) з циклу книг про Енн Ширлі.  Про цю книгу розповіла Діана Кузнєчихіна, адже Енн Ширлі - її найулюбленіший книжковий персонаж.

Книги українського письменника, лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського подобаються Ірині Макаровій, яка розповідала про  пригоди Ядвіги Олізарівни у казці "Гості на мітлі".
"Слухняних і чемних завжди чекає гідна винагорода,"- впевнена Ангеліна Шевчук, що поділилася власними враженнями від книги англійського письменника Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика".


Немає коментарів:

Дописати коментар