Сторінки

четвер, 21 листопада 2024 р.

Бабусю, розкажи мені про голодомор

 

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки.
Жодні статистичні дані не скажуть скільки страждань, мук, сліз, невимовного болю, забраних життів в цьому слові.
Сьогодні нам важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб тотального зла і злочину проти людяності, коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть запухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли країну, яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду.
Тому до цієї дати працівники дитячої бібліотеки організували і провели годину пам’яті з




переглядом документального фільму : "Бабусю, розкажи мені про голодомор"Також для користувачів було представлено книжково – ілюстративну викладку "Такого небо ще не бачило" . Всі відвідувачі зупинялися біля неї, переглядали, ділилися думками…
Нехай у кожній душі залишиться маленький вогник запаленої на вікні свічки пам’яті, як спомин про тих, хто помер страшною голодною смертю. Пам’ятаймо нашу історію, всі її сторінки …

середа, 20 листопада 2024 р.

20 листопада — Всесвітній день дитини.

 

20 листопада — Всесвітній день дитини.
Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення сприятливих умов для їх життя.
Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.
Тому з 18 по 20 листопада працівники Іваничівської дитячої бібліотеки провели ряд заходів зі своїми користувачами.
Їх мета полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав.
18 листопада з вихованцями спортивної школи (тренер-викладач Жовнірук Ігор Степанович) була проведена бесіда «Важливість спорту в житті дитини».
В ліцеї №2 ім. Юрія Лелюкова проведено бесіду соціальним педагогом Семенюк Людмилою Іванівною та бібліотекарем Чернетою Вікторією Валеріївною з учнями початкових класів на тему: «Світ без насильства».
20 листопада до нас завітали здобувачі освіти 6-А класу Івничівського ліцею №1 на годину - спілкування «Дітям світу – сонце й мир».
Для всіх користувачів дитячої бібліотеки представлена книжкова виставка «Веселкова країна дитинства».
Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.












понеділок, 11 листопада 2024 р.

Вітаємо!

 

Вітаємо!


В обласному поетичному онлайн-конкурсі «Ода рідному слову» серед читачів-учнів 1-9 класів, який проводився Волинською обласною бібліотекою для дітей за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації взяли участь 107 учасників з різних куточків Волинської області. Серед них і наша користувачка Марина Кравець, котра здобула 2-ге призове місце серед читачів, які є учнями молодших класів.
Учасниця майстерно продекламувала вірш Володимира Сіренка «Ми Українці».
Переможницю відзначено грамотою Департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації та подарунком.
Вітаємо з перемогою! Нехай цей конкурс стане ще одним доказом твоїх талантів і здібностей!